Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Alüminyum Sarmal Garaj Kapıları

Alüminyum garaj kapıları, gereken düşük bakım ve alüminyumun hafifliği nedeniyle tercih edilen bir seçenek olmuştur. Bugün bu hala geçerli, ancak hafif çelik üretiminde en son teknolojik gelişmelerle eski “ağır” çelik kapı geçmişte kaldı.

Alüminyum garaj kapılarının en önemli özelliklerinden biri de, paslanmamasıdır. Hepimiz paslı kapı veya kapı için ne kadar çirkin görünüyor ki bunu düzeltmenin hayal kırıklığından söz ediyor.

Alüminyum kapıların farklı renkleri ve tasarımları artık yeni seride mevcuttur ve kurulum oldukça kolaydır.

Evinize ve tarzınıza uygun garaj kapısını almak için yeni özellikler mevcut. Bunlar, pencereler, tutamaklar, aydınlatma ve özel tasarımlar gibi özel aksesuarları içerir.

Gerçekten eşsiz bir şey istediğinizde lütfen bizi Zirve Kepenk’te arayın ve fikirlerinizi tartışın. Doğru alüminyum kapıda size yardımcı olabileceğimizden eminiz.

Sonunda seçtiğiniz kapı tipi gerçekten tercih meselesidir. Pek çok kişi, alüminyumun sağladığı görünümü tercih ediyor, özellikle bugün mevcut olan birçok renkle. Başkaları, düşünülemez bir olayın gerçekleşmesi durumunda Zirve Kepenk’e biraz daha önemli bir şey ister.

Zirve Kepenk’de, her türlü eve uygun alüminyum, aluzinc ve ahşap garaj kapılarının geniş bir yelpazesini sunuyoruz. Bizi arayın ya da showroomumuzu ziyaret edin ve gerçekten neler yapabileceğiniz hakkında daha iyi bir fikir edinin. İstanbul’da Kaliteli Alüminyum kapılar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: