Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Mantar Bariyerler

Mantar Bariyerler herhangi bir alana doğrudan güvenlik sağlama fırsatı sunar. Çok çeşitli stil ve malzeme seçenekleriyle sunulan mantar bariyer serisi, müşterilere neredeyse her türlü uygulamaya uygun neredeyse rakipsiz bir seçenek sunuyor.

 

Mantar Bariyer Kurulmasının 5 Faydası:

 • Trafik Yönetimi
  Mantar Bariyer trafik yönetiminde ayrılmaz bir rol oynamaktadır. Test kanalizasyonundan, trafik yönlendirme, yol kapatma ve yarı-kapanışlardan; Hepsi Mantar Bariyer kullanımını gerektirir.
 • Trafik sakinleştirici ve güvenlik
  Babaların en önemli kullanım alanlarından biri, sürücülerin yolları, yüksek kaldırımları, yüksek trafikli yollarda araç akışını yönetmelerini ve araçların kaldırıma takılmasını engellemelerine yardımcı olmaktır.
 • Bina ve altyapı güvenliği
  Temel bir güvenlik cihazı olan Mantar Bariyer, araçlardan gelen kaza sonucu ve kasıtlı hasarlardan güvenlik sağlar. Bir aracın etkisinden dolayı risk altında olan herhangi bir bina veya altyapı, Mantar Bariyer’in kurulmasıyla güvenliği büyük ölçüde artıracaktır. Bankalar, okullar, devlet daireleri, müzeler, askeri binalar ve köşe binaları Mantar Bariyer’in kurulumunu dikkate almalıdır.
 • Kaldırıma park edenleri önleyin
  Bazen park yeri için ülkemizde insanlar kaldırımlara park edebiliyorlar, bu gibi durumlar apartmanızın ya da evinizin zarar görmesine sebep olabilir. Mantar Bariyer ile bunu önleyebilirsiniz.
 • Yaya güvenliği
  Kalabalık sokak köşeleri, kötü trafik sinyalleri ve güvenli olmayan yaya geçitleri, yayalar için güvenlik endişeleri yaratabilir. Mantar Bariyer’i önemli yaya ve araç trafiğine sahip alanlarda kurarak yayaların güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: