Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Menteşeli Rampalar

Menteşeli Rampalar, dağıtım araçları ve depo kapıları arasındaki boşluğu kapatmak için kullanılır. Araçların yüklenmesini ve boşaltılmasını kolaylaştırmak için genellikle depo kapılarına monte edilirler.

Menteşeli Rampalar herhangi bir depo girişinde, endüstriyel binada, yükleme veya boşaltma bölgesinde kullanılabilir. Depo ve araç arasındaki boşluğa gerek kalmadan herhangi bir araçtan teslimat almayı mümkün kılar. Bu boşluğu kaldırarak, boşaltma sırasında zamandan tasarruf edersiniz ve güvenli olmayan yükleme / boşaltma ortamı nedeniyle mallara zarar verilmediğinden emin olursunuz.

 

Menteşeli Rampaların Faydaları:

  • Menteşeli Rampaları deponuzda veya yükleme bölgenizde kullanmanın ilk avantajı, bunları yükleyerek kaydedilen zaman ve çaba miktarıdır. İşçiler için uygun ve güvenli, yükleme ve boşaltma yaparlar ve verimli olurlar. Ve sadece çalışanlarınız için daha güvenli değil, aynı zamanda bu seviyeler yükleme / boşaltma işlemi sırasında mal ve / veya diğer ekipmanlara zarar vermekten kaçınmanıza yardımcı olur.
  • Zamandan tasarruf etmenin yanı sıra araçların yüklenmesini ve boşaltılmasını kolaylaştırmanın yanı sıra, Menteşeli Rampaların da kullanımı çok kolaydır. Menteşeli Rampaların yüksekliği hidrolik olarak kontrol edilir. Büyük pompalara veya hava yastıklarına ihtiyaç duyulmadığından, bunların diğer Menteşeli Rampalara göre belirgin bir avantajı vardır. Hemen hemen her durumun taleplerini karşılayacak kadar çok yönlüdürler. Ek direksiyon ünitesi ve karmaşık kablolama yok. Menteşeli Rampalarımız, sadeliği lojistik taleplerinize geri koyuyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: