Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Bahçe Kapı Ürünleri

Bahçe Kapıları

Bahçe Kapısı, bir mülkün karakterini tamamlayan eşsiz bir detaydır. Bu özellik, verandaya, bahçeye, araba yoluna, çevre düzenlemesine veya tesisin genel düzenine sofistike bir unsur ekleyebilir. İlk olarak, özel kapılar güçlü bir izlenim bırakıyor.

 

Bahçe Kapısı Taktırmanın Faydaları:

 • Güvenlik
  Bahçe kapılarının gelişmesinden bu yana, birçok şirket ve birey gizlilik ve güvenliğin tadını çıkarıyor. Bahçe kapıları, istenmeyen hayvanların ve arabaların bahçenize ve bahçenize çekilmesini önler. Daha fazla güvenlik arıyorsanız, bahçe kapınızı yakın gözetleme kameraları ve bir dahili telefon sistemi ile entegre etmeyi düşünün.
 • Evcil Hayvan ve Çocukların Korunması
  Mülkünüze güvenli bir sınır sağlamanın yanı sıra, evcil hayvanlarınıza ve çocuklarınıza da güvenlik sağlar. Otomatik olarak kapanan elektrikli veya otomatik kapı sistemi sayesinde, insanlar içeri girdikçe veya mülkünüzden çıktıkça kapınızın kapalı kalacağını, evcil hayvanların ve çocukların yolun içine girmesini önleyecektir.
 • Mülkiyet Değerini Artırır
  Size ve ailenize ek güvenlik sağlamanın yanı sıra, bir bahçe kapısı da evinizin mülkiyet değerini artıracaktır. Otomatik bahçe kapıları evinizin değerine yüzde beş oranında katılabilir. Kaldırım itirazını arttırmanın yanında. Seçtiğiniz bahçe kapısının türüne bağlı olarak, evinizin tarzını eşleştirebilir ve tamamlayabilirsiniz.
 • Kolaylık
  Bahçe kapıları evinize erişimi kontrol etmenizi sağlar. Ne yazık ki, yağmur yağdığında kimse arabadan çıkmak ya da açmak ya da kapatmak için kapıya çıkmak istemiyor. Otomatik bahçe kapısı ile araç etiketleri, elektronik kartlar, dijital tuş takımları ve uzaktan kumandalar ile kolayca kontrol edilebilir. Kullanışlı erişim kontrol sistemlerimiz, kullanıcıların güvenli bir mülke kolayca girip çıkabilmelerini sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: