Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Zirve Kepenk ve Otomatik Kapı Sistemleri, bir başarı hikayesi ile doğmuş ve işinde uzman dürüst personelin şirket devrini alarak, 30 yılı aşkın süredir otomatik kapı sistemleri üretim ve satış alanındaki iş sahasında varlığını günümüze kadar korumuş ve sağladığı kaliteli müşteri çözümleri sayesinde günümüzde; Türkiye genelinde kurumsal ve bireysel, otomatik kapı sistemi gereksinimi olan müşteri portföyünün ilk tercihi olmayı başarmış bir şirkettir.  2005 yılında el değiştirmesi ile yenilenen yüzü ve kurumsal kimliğiyle çalışmalarını daha da ileri seviyelere taşıyan firmamız sizlere kusursuz çözümler sağlamaya devam etmektedir.

Otomatik kapı sistemleri sektöründe uzun yılların getirdiği tecrübe ve birikim sayesinde, müşteri talep ve beklentilerini çok iyi analiz edip, sektörümüzün gelişmesi ve müşteri taleplerine en doğru ve sorunsuz uzun ömürlü sistemde kullanımını sağlayacağınız kapı sistemlerimiz ile alakalı olarak, her daim gelişmelere ve teknolojik edinimlere açık olan Zirve Kepenk her daim kendini yenileyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profilde hizmetler sağlamaktadır.

Firma olarak, edinimini kazanmış olduğumuz bu ilke ile çok geniş yelpazede kitleye hizmetler vermiş ve en çok tercih edilen şirket olmanın gururunu yaşamış olan firmamız, hiçbir zaman, çizgisini bozmadan, kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden sizlerin hizmetinde olmaya devam etmektedir. Kaliteli ürün, alanında uzman personel kadromuz,, modern ve şık tasarımlar, ekonomik olmasının yanı sıra estetiğinden de ödün vermediğimiz ürünlerle otomatik kapı sistemlerinin üretimini yapma dışında satışını da sağlayarak, kurulum ve kurulum sonrası teknik destek çözümleri ile her daim yanınızda oluyoruz. 

Zirve Kepenk Kalitesi ile; Otomatik Bahçe Kapıları, Garaj Kapıları, Panjur Sistemleri, Endüstriyel Kapılar, Fotoselli Kapılar, Acil Çıkış Kapıları ve bunlara ek olarak, Yükleme Sistemleri ve Bariyer Sistemleri alanında kaliteli işçilikle sunulan hizmetler veriyoruz.  Yurt içi ve yurt dışında firmamız aracılığıyla hizmet alan ve sektörümüz ile alakalı ihtiyaçlarında her daim şirketimizi tercih eden, müşterilerimizden biri de siz olmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinize cevap verecek alt yapı ve kaliteli çözümlerin tek bir adreste buluştuğu Zirve Kepenk sizler için en doğru tercih sebebi olacaktır. Her zaman temiz, dürüst, sözünün arkasında duran, güvenli ve titiz çalışmalarımız ile hizmetinizde olacağız.

Saygılarımızla.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: