Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Yükleme körüklerimiz daha güvenli bir yükleme ortamı ve römorka sınırsız erişim sağlayacaktır. Yükleme körükleri, güvenli ve üretken bir yükleme platformu için tam ve engelsiz araç erişimi sağlarken, parçaları dışarıda tutmaya yardımcı olur. Günlük aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanan Zirve Kepenk’in rıhtım rafları, müşterilerimizin benzersiz çevre sorunlarına yüksek kaliteli ve etkili bir çözüm sunar.

Yükleme körükleri, römorklardan ağır etkilere dayanacak ve ticari işletmenizin hasar görmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Barınak ayrıca, yükleme ve boşaltma sırasında personel ve yükleri elemanlardan korumak için zemin seviyesinde bir yükseklik oluşturmaktadır.

 

Yükleme Körüğü Kullanım Faydaları:

  • Yükleme körükleri, römorkun üst ve yan taraflarında sıkı bir sıkıştırma contası sağlayarak en büyük sızdırmazlık verimliliğini sunar. Tradeoff, römork açıklıklarına tam erişimin, açıklıktan dışarı uzanan yastık dolgu ile sınırlandırılması ve büyük basınç ve sürtünme nedeniyle contaların aşırı aşınmaya maruz kalmasıdır. Yükleme körükleri, daha küçük kapı açıklıkları ve tutarlı kamyon boyutları için de uygundur.
  • Yükleme körükleri, kamyon römork yataklarına tam olarak engelsiz erişim sağlar, ancak genellikle bir yükleme körüğü olarak sıkıca kapanmaz. Yükleme körükleri, gelen kamyonları arka kapaklar veya diğer uzantılar dahil olmak üzere çeşitli boyut ve konfigürasyonlarla idare ederek daha fazla çok yönlülük sağlar. Sığınaklar daha büyük kapı açıklıklarına da sığabilirler ve basınç ve sürtünme nedeniyle daha az hasar görürler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: