Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Seksiyonel Garaj Kapıları

Seksiyonel garaj kapısı, dünyadaki en popüler kapı tipidir ve iyi bir sebeptir. Seksiyonel bir kapının birçok faydalarından biri dikey açıklıktır, bu tür kapılar Yukarı ve Üst kapılar gibi dışarı çıkmaz. Diğer bir fayda ise, yağmur ve karda faydalı olan inşaat ve işletme yöntemlerinden dolayı günümüzde daha da yaygınlaşan hava nedeniyle, tüm tarafların etkin hava sızdırmazlığıdır. Stil seçenekleri, gereksinimlerinize uyacak bir dizi renk ve renk seçeneğiyle, Kesitlerin bir diğer avantajıdır. Tüm bunlara ek olarak, Seksiyonel kapılar, 8000 mm genişliğe kadar 3000mm yüksekliğe kadar evsel kullanım için ve hatta ticari tesisler için daha büyük üretilebilir, yani çok çeşitli uygulamalar vardır.

Seksiyonel bir kapının inşası, kapının bileşenlerine çok az baskı uygulayan çalışmayı kolaylaştırır ve sonuç olarak bu kapılar diğer kapı tiplerine göre daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Seksiyonel kapı, pek çok farklı renk ve kaplama ile birçok farklı stilde satın alınabilen teknik olarak sağlam ve ideal bir garaj kapısıdır. Özelleştirme, size, özelliklerine uyan bir kapı vermek için çalışan pencereler, tutamaklar, tasarım öğeleri ve aydınlatma seçenekleri ile devam eder.

Seksiyonel Garaj Kapılarının Faydaları:

  • Yalıtımlı
    Yalıtımlı Seksiyonel kapılar, inanılmaz derecede düşük ısı kaybına sebebiyet verecek şekilde tasarlanmıştır ve bu nedenle, özellikle kış aylarında, bitişik odalara ısıtma maliyetlerini azaltabilir. Bu kapılar aynı zamanda, bu izolasyondan dolayı, rutubet koşullarından etkilenebilecek değerli depolara sahip araba kolektörleri veya garajlar için mükemmel bir sabit sıcaklık sağlar.
  • Yalıtılmamış
    Seksiyonel kapılar, bir dizi nedenden ötürü en popüler ve pratik seçeneklerden biridir. Stil, güvenlik ve güvenlik ile kullanımı kolay ve çok yönlü Seksiyonel garaj kapısına sahip olmanın avantajlarından sadece bazıları. Bir dizi renk ve yüzeyde mevcuttur.
  • Güvenlik
    Güvenlik söz konusu olduğunda, seksiyonel garaj kapıları, mükemmel panel konstrüksiyonu ve çelik kılavuzluğu göz önüne alındığında, her iki tarafta en az beş silindir bulunan en güvenli kapılardan biridir. Bu zorla giriş ve zorlama girişimi için büyük bir direnç sağlar. Bu sağlam konstrüksiyonu bir elektrik operatörüyle birleştirmek, güvenlik önceliği olduğunda kapıyı güvenli hale getirerek kapıyı en uygun kapı haline getirir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: