Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Sanayi Tipi Sarmal Kapılar

Sanayi Tipi Sarmal Kapılar, neredeyse her boyuttaki açıklığa erişim kontrolü için kullanılabilen en çok yönlü kapı ürünlerinden biridir ve kapıları, pencereleri ve diğer açıklıkları örtmek ve sabitlemek için mükemmeldir. Panjur kapı her zaman sipariş üzerine yapılır ve herhangi bir açıklığın içinde veya dışında çok az yer gerektirir.

Bir panjur perdesi inşa etmek için kullanılabilecek 50’den fazla farklı perde kanadı tipleri vardır ve bunların hepsi farklı güç, güvenlik, yalıtım ve yüzey finiş seviyelerine sahiptir. Çelik veya alüminyum, tek ve çift cidarlı konstrüksiyonda silindir kapı perdesi konstrüksiyonu için 2 ana malzemedir.

Kepenkler güçlü ve etkilidir ve küçük güvenlik kepenklerinden büyük endüstriyel kullanıma kadar geniş bir uygulama yelpazesi için uygundur. Bu kapılar hem ekonomik hem de sağlamdır ve bu da onları piyasadaki en popüler endüstriyel kapılardan biri yapar.

Belirli bir genişliğe ve yüksekliğe kadar çoğu panjur manuel veya elektrikli bir işlem olabilir, ancak belirli bir boyuta ve bu nedenle belirli bir ağırlık sınırına geldiğinizde, panjurun elektrikle çalıştırılması gerekir ve uygun şekilde belirtilmişse, her zaman biraz Bir elektrik kesintisi durumunda acil durum manuel geçersiz kılma sistemi. Bir silindir kapının çalıştırılması için mevcut kontrol aralığı geniş ve ticari ya da endüstriyel uygulamalarda en iyi ve en güvenli kontrolün verimli günlük kullanım için kullanılmasını sağlar. Güvenlik amacıyla kullanıldığında, parmak okuyucular, dijital tuş takımları, tuşlar ve benzeri gibi çok yüksek güvenlikli erişim kontrol yöntemlerinin seçimini yapabilirsiniz.

Zirve Kepenk, elle çalıştırılan silindir kapıları sunmakta, ancak endüstriyel uygulamalarda bu günlerde nispeten nadirdir, elektrik motoru fiyatları bu kadar rekabetçi olmaktadır. Elle çalıştırma, yalnızca daha küçük veya çok düşük kullanımlı silindir kapılarda kullanılır.

Kullanım tanımlandıktan sonra, kapının yalıtımlı bir çift cidarlı perde veya yalıtım özelliklerine sahip tek bir deri çelik perde olması gerekip gerekmediğini düşünmeniz gerekir. Çift cidarlı perde silindiri kapıları ayrıca perdede genel olarak daha fazla dayanıklılık sunacak, bu yüzden uygun yan kılavuzlarla monte edildiğinde daha yüksek rüzgar derecelerine sahip olmaları ve şiddetle tavsiye edilir.

Sanayi Tipi Sarmal Kapıların Faydaları:

  • Sağlam imalatları ve kullanımı kolay tasarımı sayesinde, binalarınızı yalnızca güvenli ve emniyetli bir şekilde tutamaz, aynı zamanda depodaki mal ve ürünleri hasardan ve çevreden koruyup korumaya da yardımcı olurlar, iş birimlerinde, fabrikalarda, depolarda, hastanelerde, kolejler ve okullar, perakende satış mağazaları ve hemen hemen tüm diğer iş alanları.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: