Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Seksiyonel Kapılar

Seksiyonel bir kapının seçilmesinin birçok nedeni vardır; yüksek seviyede pratiklik, yalıtım ve güvenlik, sundukları geniş stil ve renk seçeneklerine sunarlar. Ne tür bir ticari veya sınai mülkiyetiniz varsa, seksiyonel kapılar çok çeşitli avantajlar sunar.

Seksiyonel kapılar şunları yapabilir:

 1. Kısıtlı başlıklı alanlarda kullanılabilir
 2. Büyük veya küçük açıklıklara monte edilebilir
 3. Eklenen ışık ve görüntü için pencereleri birleştirin
 4. Mükemmel termal özellikler sağlar

 

Seksiyonel Kapıların Faydaları:

 • Pratiklik
  Seksiyonel bir kapının dikey yükselen hareketi, aracın kapının önüne doğru park edilmesini veya içeride yan yana istiflenmesini sağlayarak malların yüklenmesini kolaylaştıracak “sallanma” olmadığını gösterir. Bu, özellikle yükleme ve araç yerleştirme yuvalarında, alanı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur. Odanın tüm genişliğini ve neredeyse toplam yüksekliği kapsayan seksiyonel kapılar monte edilebilir.
 • Güvenlik
  Seksiyonel kapılar son derece güvenlidir. Delinme noktalarının olmaması, davetsiz misafirlerin kapıyı açmak için bir pivot noktası kazanmasının neredeyse imkansız olduğu anlamına gelir. Seksiyonel kapınızı daha da güvenli hale getirmek için, açıklığın hemen arkasına yerleştirmek en iyisidir. Bunu yapmak, tesisinizi daha fazla veya daha az izinsiz hale getirecektir.
 • Yalıtım
  Her seksiyonel kapı, yalıtım ve hava koşullarına karşı koruma özelliklerine göre farklılık gösterecektir. Bazıları bir tuğla duvarına benzer şekilde çok yüksek yalıtım seviyeleri sunacak. Belirli bir yalıtım seviyesine ihtiyacınız varsa, detaylar için üreticinize danıştığınızdan emin olun. Seksiyonel kapınızın kurulu olduğu yol, yalıtım seviyelerini de etkileyeceğinden, kalifiye bir kurulumcu kullandığınızdan emin olun. Daha rahat bir ortam yaratmanın yanı sıra, yalıtım ısı kaybını azaltmaya yardımcı olur, potansiyel olarak enerji faturalarınızda para tasarrufu sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: