Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Yüksek Hızlı Pvc Kapılar

Zirve Kepenk, müşteri gereksinimlerini karşılamak için çeşitli konfigürasyonlarda çok çeşitli Yüksek Hızlı PVC Kapılar sunabilir. Standart Zirve Kepenk Yüksek Hızlı Kapılar, her binaya dahili olarak kurulabilir, hızlı erişim ve odaların yeniden kapatılması sağlanır. Standart kapıların hızı 3m / sn’ye kadar çıkabilir, tam görüş şeffaf alanı standart olarak bulunur ve tüm güvenlik ekipmanları standart olarak güvenlik kenarı ve fotoseller olarak sağlanır. Tüm Zirve Kepenk ürünleri mikrodalga hareket sensörüne, endüktif döngülere, çekme kordonlarına, uzaktan kumandalara bağlanabilir. (Aksesuarların tam listesi için lütfen bu ürünün aksesuar bölümüne bakınız) Aşırı basınçta çalışan binalarda, Zirve Kepenk, odalar arasındaki hafif basınç farklılıklarına dayanabilecek tekerlekli rüzgar kilitleri ile bir model sunabilir. Zirve Kepenk Yüksek Hızlı PVC Kapının Yapısı, müşterinin özelliklerine göre galvanizli çelik veya alüminyum olabilir. PVC kanvas standart olarak 0,9mm kalınlığa sahiptir, ancak farklı özellikler mevcuttur. Tüm Zirve Kepenk Yüksek Hızlı Kapılar talep üzerine kendi kendini tamir eden konfigürasyonlarda sunulabilir.

Sanayi Tipi Sarmal Kapıların Faydaları:

  • Koku v Gürültü Kirliliği
    Akıllıca tasarlanmış bu kapılar, koku ve gürültü kirliliğini azaltmada oldukça etkilidir ve çevre kontrolüne bağlı geri dönüşüm, gıda ve tarım endüstrilerindeki müşteriler için özellikle avantajlı olduklarını kanıtlamıştır. Zirve Kepenk’te, çeşitli iş operasyonlarında kullanım için ideal olarak çok çeşitli hızlı hareket kapıları tedarik ve monte ediyoruz.
  • Çevresel Faydaları
    Ve bu hızlı hareket kapıları kurmaktan kazanmak için her şeyiniz değil. Size paradan tasarruf edebilir ve yeşil kimlik bilgilerinizi de geliştirebilirler. Hızlı açılma ve kapanma hareketlerinden dolayı, tesisinizin içinde daha az ısı kaybı ve dışarıdan giren daha az soğuk hava vardır. Bu, potansiyel olarak çok daha düşük yakıt faturaları ve hatta daha az karbon ayak izi anlamına gelir – çevresel sürdürülebilirliğe kendini adamış herhangi bir sorumlu işletme için büyük bir avantajdır.
  • Kalite Standardı
    Zirve Kepenk’in yüksek hızlı kapılar serisi ile standart olarak sunulan bir diğer özellik de kalite. Özellikle ağır hizmet tipi PVC perdeden (kapı açıldığında bir varil içine etkili bir şekilde yuvarlanan) ve güçlü ve dayanıklı bir çelik çerçeveyle çevrelenmişlerdir. Seçkin modeller kendiliğinden onarılıyor – yine de bu yenilikçi silindir kapıların bir başka büyük maliyet tasarrufu avantajı. Dahası, bir araç tespit edildiğinde otomatik olarak yanıt vermek, basit bir şekilde işlem yapmak ve günlük olarak çok sayıda işlemin taleplerine cevap vermek üzere tasarlanmışlardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: