Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Yana Kayar Bahçe Kapıları

Mülkünüzün önündeki bir geçidin eklenmesi hem güvenlik hem de estetik nedenlerden dolayı oldukça avantajlıdır. Böyle bir kurulum yapmayı düşünüyorsanız, mülkünüze en uygun kapı tipini düşünmenin zamanı geldi. Zirve Kepenk’de, olağanüstü kullanım kolaylığı, güvenlik ve üstün görsel çekicilik için yüksek kaliteli kayar kapılar konusunda uzmanlaştık. Bu avantajları daha ayrıntılı olarak açıkladıkça devam edin.

 

Yana Kayar Bahçe Kapısı Avantajları

  • Kullanım kolaylığı
    Kayar kapıların önemli bir faydası, ne kadar basit kullanılmalarıdır. Mülkünüze vardığınızda, arabanızı elden çıkarmak için kapıdan çıkmanız, aracın içinden geçmeniz ve ardından bu sürgülü alternatifi seçtiğinizde bunları kapatmak için tekrar çıkmanız gerekir. Telefonunuza ve radyo frekanslı uzaktan kumandaya bağlanabilen GSM interkom dahil olmak üzere kontrol seçenekleri mevcuttur.
  • Güvenlik
    Geleneksel kapılar, herhangi bir seviyede güvenlik sağlamak için manuel kilitleme sistemine ihtiyaç duyarlar, bu da, her çıktığınızda veya tesise vardığınızda kapıları fiziksel olarak kilitlemeniz ve kilidini açmanız gerektiği anlamına gelir. Kayar kapılarımız, entegre güvenlik kirişleri, yenilikçi otomatik kilitleme teknolojisi ve ağır hizmet tipi mandallı posta sayesinde olağanüstü güvenlik sunar.
  • Görsel cazibe
    Çok çeşitli stillerde mevcut olan sürgülü kapılar, hem ev hem de ticari ortamlar için uygun klasik ve çağdaş tasarımlarla mülkünüzün dışını güçlendirmeyi garanti eder. Hem metal hem de ahşap olarak mevcut, tedarikçiniz olarak bizi seçtiğinizde uygun sürgülü kapıların kolayca temin edilebileceğinden emin olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: