Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Otomatik Bahçe Kapıları

Mülkünüze bir kapı eklemek, evinizin mahremiyetinden güvenliğine kadar birçok şeyi iyileştirmenin harika bir yoludur. Ancak, seçim yapabileceğiniz birçok farklı kapı türü vardır. Eklenen avantajlar için, otomatik kapıların yüklü olduğunu düşünmek isteyebilirsiniz. Otomatik kapılar, bir kodun içine girerek veya giriş vericisine basarak çalışır, bu da kapıların otomatik olarak açılmasına neden olur.

 

Otomatik Bahçe Kapılarının Faydaları:

  • Otomatik kapılar, mülkünüzün güvenliğini artırır
    Potansiyel hırsızların genel olarak kapıları olan evlerden uzak durmaları daha olasıdır, ancak otomatik kapılarla bir eve girmeye çalışmaktan daha da tedbirli olacaktır. Bunun nedeni, mülkiyete girmek için kapıyı ölçeklemeye çalışmak zorunda olmalarıdır, oysa normal bir geçitle kilitleri ve gizlice içeri girme şansları olabilir. Birkaç hırsız, kapıdan geçerek kapıdan çıkarak kendilerini ortaya çıkarmak isteyecektir. Şüpheli eylem komşular veya polis tarafından fark edilir.
  • Otomatik kapılar evinizin rahatlığını artırır
    Normal bir geçit yeterli güvenlik sağlasa da, gelme ve gitme süreci çok daha ilgili ve rahatsız edici hale gelir. Eğer eve yeni döndüyseniz, arabanızı kapının önüne park etmeli, kapıyı açmalı, kapıdan geçmeli, aracı park etmeli ve arkasındaki kapıyı kapatmalısınız. Bu adımların tümünü otomatik kapılarla ortadan kaldırabilirsiniz, çünkü sadece bir tuşa basarak açabilirsiniz.
  • Otomatik kapılar ailenizin güvenliğini artırıyor
    Sadece otomatik kapılar hırsızları ve potansiyel suçluları tutmaya yardımcı olmayacak, böylece ailenizi bu bakımdan güvende tutacaktır, ancak otomatik kapılar küçük çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın mülkünüzden uzaklaşıp kaybolmalarına yardımcı olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: