Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Kepenk Taktırmanın İşinize Sağlayacağı Faydalar

1.125

Güvenliğinizi arttırmaktan para biriktirmeye kadar, işletmenizin kepenk kurulumundan faydalanabilmesinin birçok nedeni var…

GÜVENLİK
Çoğu firmanın kepenkleri monte etmesinin temel nedeni güvenlik amaçlıdır.

Bir kepenk takmak, binanızın güvenli olmasını sağlar ve yetkisiz kişilerin binaya girmesine izin vermez. Bu, özellikle bina son derece hassas bilgiler veya yüksek değerli mallar içeriyorsa yararlıdır. Bir kepenk takmak, binaların içeriğinin güvenli olmasını ve bilgilerinizin / mallarınızın her zaman güvenli olmasını sağlar.

Kepenkler esas olarak binanın dışına monte edilir ve herhangi bir projeye uyacak şekilde çok çeşitli renklerde ve boyutlarda üretilebilir. Kepenkler genellikle binanın dış tarafına monte edilmekle birlikte, aynı zamanda kısıtlı ve sadece belirli zamanlarda kullanılan binanın bir alanı gibi dahili olarak da kurulabilir. Bu, tehlikeli ekipmanların bulunduğu okullardaki kafeteryaları veya yüksek güvenlik özelliklerine ihtiyaç duyan hassas bir alanı içerebilir.

Kepenkler, ofis dışındayken binaların açık tutulduğu bir binaya dahili olarak monte edilebilir, örn. paylaşılan bir ofis binası. Bir kepenk takılması, binanın geri kalanı açık kaldığında ofisinizi güvenceye alacağınızdan emin olabilirsiniz, bu da ekstra güvenlik ve rahatlık düzeyi ekleyerek, Cuma günü öğleden sonra bir ofisinizin olmaması endişesiyle erken ayrılabilirsiniz. Pazartesi sabahı.

CAYDIRICI OLMASI

Kepenkler, binalarınıza girmeye çalışan birinin karşısında güçlü bir taşınmaz nesne gibi hareket eder. Binanın güvende olduğuna dair net bir mesaj veriyorlar ve siz, işletme sahibi binalarınızın güvenliğini sağlamak için yatırım yapmaya hazırsınız. Böylelikle, bu, yeni müşteriler için sizi daha çekici kılacak bir işletme olarak ününüzü geliştirir. Bir kepenkin güvenlik özelliklerini mevcut güvenlik planınızla birleştirmek, binanızın güvenli kalmasını ve binaya girmeye çalışabilecek kişilere açık bir mesaj vermesini sağlayacaktır! Çoğu durumda, suçlular gerekli olan en az çaba harcayarak bir binaya hızlı ve kolay erişim arayışındadır. Bir kepenk takılması, bunların erişim kazanmasının zorlaşacağından ve böylece daha kolay bir hedefe yönelmelerini ve daha kolay ilerleyebilmelerini sağlayacaktır. Bunun olmasına izin verme!

Kepenkler, iş kapandığında uzun süre boyunca size huzur verebilir. Noel etrafında. Tesisler genellikle haftalar hatta aylar boyunca boşaltılacak ve güvenli ve güvenli tutulmalarını sağlamak zorunludur. Binaya kepenk eklemek yetkisiz kişilerin binaya girmesini ve böylece her şeyin güvende olmasını zorlaştıracaktır. Cehalet yoluyla mağdur olmayın.

Cehalet yoluyla mağdur olmayın.

DEĞİŞEN HAVA KOŞULLARINA DAYANIKLILIK
Kepenkler sadece işinizi suçlulardan korumakla kalmaz, aynı zamanda binalarınıza elemanlardan koruma sağlar.

Yüksek rüzgarlar ve fırtınalar genellikle binaların kapılarında / camlarında kırık cam ile sonuçlanır ve bu çok hızlı bir şekilde çok maliyetli olabilir. Kepenk panjurlarının kurulumu bu problem için etkili bir çözümdür. Bir kepenk takarak, dış dünya ile bina arasında bir engel oluşturuyorsunuz, böylece herhangi bir camlı ünitenin örtülmesini ve sağlam kalmasını sağlıyorsunuz. Kırılan pencereler / kapılar aynı zamanda binaya erişime izinsiz bir kişi için mükemmel bir fırsat sunacaktır, bu nedenle panjurlar monte etmek binanın her koşulda her zaman güvenli olmasını sağlar!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: