Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Galvaniz Sarmal Garaj Kapıları

Evinizdeki çatılar, garaj kapıları veya pencereler gibi büyük varlıklar söz konusu olduğunda, çoğu ev sahibi bu yüksek fiyatlı ürünler için en “uygun maliyetli” anlaşmayı elde etmeye çalışır. Hepimizin bildiği gibi, sizin için ödediğiniz şeyi alırsınız ve bu, evinizi güvence altına almak için her zaman alışveriş yapmanın en iyi yolu değildir. Çoğu ev sahibi, satın aldıkları garaj kapısının gerçek malzemesini bilmiyorlar. Bu bilgi eksikliği evinizin güvenliğini ciddi şekilde etkileyebilir.

Örneğin, çoğu kişi yerel bir “ev geliştirme mağazasında” bir garaj kapısını aramaya gittiğinde, genellikle en iyi fiyatı ve en yüksek kaliteyi aramazlar. Zirve Kepenk’deki ekibimizin üyeleriyiz, ev sahiplerine satın aldıkları mağazanın bile bilmediği kapının galvanizli çelik olduğunu kanıtladık. Bazı malzemelerin belirli faydaları olduğundan, kapınızın malzemesini bilmek önemlidir.

Ev sahiplerinin bu mağazalardan satın aldıkları en yaygın malzeme galvanizli çeliktir. Şimdi, galvanizli çelik kapılar pazardaki en popüler malzemedir ve aynı zamanda en dayanıklıdır. Bu, İstanbul’da ev sahipleri için satın almak için harika bir malzemedir. Ev sahiplerinin bu malzemenin faydalarını anlamaları da önemlidir.

Galvaniz Sarmal Garaj Kapılarının Faydaları:

  • Darbe Oranı ve Rüzgâr Yükü: İstanbul’da son zamanlarda hava durumu gösterildiğinden, evinizin her şeye hazır olması önemlidir. Darbe korumalı bir kapıya sahip olmak, evinizi olası bir çok zarardan koruyabilir ve evinizi güvende tutabilir. Darbe korumalı garaj kapıları neredeyse aşılamaz ve 130 mil / saat rüzgardan yaklaşık 160 mil / saat’e kadar gidebilmektedir. Çoğu İstanbul ev sahibi için, doğal unsurlara karşı durabilen bir garaj kapısını satın almak, hayırseverdir.
  • İklime Dirençli: Yağmur ve ısı garaj kapıları ile İstanbul’da bulunan sert hava koşullarımız nedeniyle, doğru şekilde kaplanmadığı takdirde paslanabilir veya çözülebilir. Galvanizli çelik kapının diğer bir avantajı, sert iklimlere dayanan geliştirilmiş boya sistemleridir. Bu boya sistemi kapınızı korumak ve ömrünü uzatmak için mükemmeldir.
  • Dayanıklılık: Galvanizli çelik kapılar çok dayanıklıdır. Çelik kapılar, herhangi bir ev için mükemmel bir seçenek haline getiren zamanın testine katlandığını kanıtladı. Genellikle uzun ömürlü olduğunda 20-25 yıl işaretini geçerler. Çelik aynı zamanda piyasadaki en zorlu malzemelerden biridir. Galvanizli çelik kapılar şekil değiştirmiyor ve aynı zamanda çok az bakım gerektiriyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: