Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Döner Fotoselli Kapılar

Döner fotoselli kapılar, özellikle kış aylarında ticari işletmeler için harika bir yatırımdır. İşletmeniz yeni kapı montajı konusunda çitle kaplıysa, göz önünde bulundurmanız gereken döner ve otomatik kapıların bazı avantajları şunlardır:

 

Fotoselli Kapı Avantajları

  • Sıcaklık ve İklim Kontrolü
    Kış aylarında Türkiye’de ne kadar soğuk olabileceğini hepimiz biliyoruz. Neyse ki, ticari işiniz için döner kapılar veya otomatik kapılar kullanılması, bu soğuk hava sıcaklıklarının dışarıda tutulmasına, iç ortam sıcaklığının ve iklimin korunmasına yardımcı olabilir. Elbette, daha az taslak ve daha az soğuk hava ile daha konforlu bir iklim, işiniz için daha az enerji faturası anlamına da gelir.
  • Enkaz, Nem ve Kar
    Ülkemizdeki kışların bir diğer olumsuz yönü de genellikle ıslak ve karlı olmaları, buzlanma sözlerinin olmaması. Bu, kir, kir, su ve karın genellikle işletmelere ayrıldığı anlamına gelir. Otomatik ve döner kapılar, otomatik olarak kapanır (ya da döner kapılar gibi, sadece insanlar mevcut olduğunda açılır), kapıların açık olduğu süreyi azaltarak bir binaya giren kalıntı miktarını ve nemi azaltmaya yardımcı olur. Bu sadece konfor ve sıcaklıkta yardımcı olamaz, aynı zamanda işleri daha temiz tutar. Ek bir avantaj olarak, bu kapı tipleri de haşere ve kemirgen koruma ile yardımcı olabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: