Merkez Ofis : Yunus Mah. Sarıköy Sok. No:54/A Kartal / İstanbul

Yana Kayar Fotoselli Kapılar

Otomatik Kayar Kapılar eller kullanılmadan açılabildiğinden, her iki eline de bagajla veya el arabasıyla bile herkes için rahatlık sağlarlar. Otomatik kapılar, ticari binalar, oteller ve kamu tesisleri gibi yüksek trafikli yerlerde bakım ve iyi müşteri hizmetleri sunmak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Fotoselli Kapı Avantajları

  • Trafiği hareket halinde tutar
    Otomatik kayar kapılar, bölgenize açılmadıkları için trafik yoğunluğu olan yoğun alanlar için mükemmeldir. Bu, insanların, birçok farklı yöne gittiği havalimanları veya mekânın sınırlı olduğu dükkanlar gibi ortamlarda iyi bir seçim yapar.
  • Optimum güvenliği sağlayın
    Otomatik kayar kapılar güvenli bir seçimdir – sınırlı yaralanma veya hasar riski vardır. Kapılar açık kayarken, kullanıcıların kapıda yakalanması veya kapana kısılması için çok az fırsat vardır ve güvenlik sensörleri, emitter teknolojisi ile zamanında açılma ve yanal sensörler gibi teknoloji her otomatik kayar kapının güvenliğini artırır.
  • Yönetmeliklere uy
    İhtiyaçları ne olursa olsun, bir binaya girmek için herkes otomatik kayar kapıyı kullanabilir. Akıllı sensörler, engelli erişimine ihtiyaç duyanların sorunsuz bir şekilde geçebileceği anlamına gelir. Ayrıca bunlar, kaçış rotaları için en uygun girişlerdir – sensörler, girişten acilen geçmek zorunda olan insanlara hiçbir engel bulunmadığından emin olun. Ve hastaneler gibi tesislerde, temassız giriş olarak mikropların yayılma riskini en aza indirdiği için yüksek hijyen standartları korunabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: